تقویم
نظر سنجی

شما از کدام بخش از خدمات شرکت خیبر رضایت دارید ؟

View Results

Loading ... Loading ...
کاتالوگ
ثبت نام در بیست و چهارمین همایش
هماهنگی ارگان‌های دریایی کشور
قابل توجه شرکت‌کنندگان محترم
با عنایت به برگزاری بیست و چهارمین همایش‌های ارگان‌های دریایی کشور در تاریخ 6 و 7 مهر ماه سال جاری، جهت برنامه‌ریزی برای برگزاری هرچه بهتر و منظم‌تر این همایش، خواهشمند است کلیه علاقه‌مندان به شرکت در همایش بیست و چهارم، قبل از ثبت نام موارد ذیل را مطالعه نموده و سپس نسبت به تکمیل و ارسال فرم ثبت نام اقدام نمایند.
شرایط ثبت نام:
کلیه ارگان‌ها، مؤسسات و شرکت‌های دولتی و خصوصی فعال دریایی کشور و صاحبنظران، پژوهشگران، اساتید و دانشجویان رشته‌های مرتبط با فعالیت‌های دریایی می‌توانند در این همایش شرکت کنند.
نحوه ثبت نام:
ثبت نام به دو صورت انفرادی و گروهی قابل انجام می‌باشد که شرکت‌کنندگان می‌توانند از طریق تکمیل هر یک از فرم‌های ثبت‌نام در این خصوص اقدام کنند.
ثبت نام انفرادی: این بخش مربوط به اشخاص حقیقی می‌باشد که می‌باید همزمان با تکمیل فرم ثبت‌نام نسبت به بارگذاری تصویر فیش واریزی اقدام نموده و سپس فرایند ارسال را انجام دهند.
ثبت نام گروهی: این بخش مربوط به اشخاص حقیقی‌ای می‌باشد که به صورت گروهی از سوی ارگان‌ها، سازمان‌ها، مؤسسات و شرکت‌ها در این همایش حضور می‌یابند. برای ثبت نام گروهی ابتدا می‌باید با مراجعه به منوی مربوطه، فایل excel موجود دریافت شده و نسبت به تکمیل آن بر اساس مشخصات درج شده اقدام گردد و سپس فایل تکمیلی همراه با تصویر فیش واریزی از طریق سایت ارسال شود.(دریافت فایل اکسل)
* در صورت عدم امکان بارگذاری فیش واریزی، فیش مذکور می‌باید از طریق شماره نمابر 26100367 ارسال و طی تماس با شماره‌های 23842012 و 23842009 از وصول آن اطمینان حاصل گردد.
هزینه هر نفر واحد:
هزینه هر نفر شرکت‌کننده در همایش مبلغ 3050000 ریال (سه میلیون و پنجاه هزار ریال) می‌باشد.
نحوه واریز هزینه شرکت‌کنندگان:
شرکت‌کنندگان می‌باید وجه مورد نظر را حداکثر تا تاریخ 95/06/15 به شماره حساب 221400003 بانک تجارت- شعبه برج آسمان به نام کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران واریز و فیش مربوطه را به روش‌های ذکر شده ارسال نمایند.
%image_alt%
%image_alt%

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.