تقویم
نظر سنجی

شما از کدام بخش از خدمات شرکت خیبر رضایت دارید ؟

View Results

Loading ... Loading ...
کاتالوگ

مدیرعامل شرکت تامین کننده قطعات صنایع دریایی خیبر گفت: لغو تحریم ها موجب می شود هزینه های تولید قطعات و ملزومات مصرفی در صنایع دریایی کشور بیش از پیش کاهش یابد .

news photo

مدیرعامل شرکت تامین کننده قطعات صنایع دریایی خیبر گفت: لغو تحریم ها موجب می شود هزینه های تولید قطعات و ملزومات مصرفی در صنایع دریایی کشور بیش از پیش کاهش یابد .
قاسم نبی پور افزود: در بخش تامین قطعات و تجهیزات دریایی مورد نیاز، این شرکت هم اکنون 25 درصد قطعات مورد نیاز صنایع دریایی کشور را از منابع داخلی و 75 درصد آن را از طریق شرکت های خارجی تامین می کند. هرچند که غربی ها بخش های مختلف صنایع دریایی کشور را تحت شرایط ناعادلانه تحریم ها قرار داده اند اما متخصصان ایرانی برای تامین تجهیزات و قطعات مورد نیاز در این صنعت، تحریم ها را دور زدند.
مدیرعامل شرکت خیبر در مورد تامین ملزومات مصرفی شناورهای دریایی گفت: در این بخش هم اکنون تنها 15درصد ملزومات دریایی از جمله رنگ، روغن وشکوفایی صنایع دریایی در گرو لغو تحریم‌ها اقلام مربوط به تعمیر و نگهداری شناورها از منابع خارجی و 85 درصد آن از منابع داخلی تامین می شود.
نبی پور ظرفیت های داخلی برای ساخت کشتی های بزرگ را یادآور شد و گفت: با وجود متخصصان و مهندسان، هم اکنون برخی از شرکت های ایرانی از توانمندی ساخت کشتی های بزرگ حمل و نقل کالا برخوردارند و از سه فروند کشتی 22 هزار تنی ، تاکنون دو فروند آن توسط شرکت کشتی سازی بندرعباس، تحویل شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران شده است.
نبی پور در پایان تامین و تحویل انواع ملزومات مصرفی و قطعات یدکی شناورها و سکوهای نفتی در بنادر شمالی و جنوبی را از فعالیت های این شرکت در حوزه صنایع دریایی عنوان کرد.

منبع : http://www.iran-transportation.com/Article/646

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.