قوانین خرید اینترنتی از فروشگاه اینترنتی شرکت خیبر بطور متناوب بروز رسانی می شوند و خریداران گرامی موظف اند قبل از ثبت هر سفارش، از کلیه قوانین جدید در این بخش مطلع باشند  استفاده از خدمات این سایت منوط به پذیرش و رعایت شرایط مذکور در این توافقنامه می باشد  بدیهی است که فروشگاه خرید ملزومات دریایی شرکت خیبر در قبال عواقب ناشی از تخلف از این شرایط هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نخواهد گرفت  .

تعریف برخی اصطلاحات بکار رفته در قوانین  :

فروشنده  :  منظور فروشگاه اینترنتی شرکت خیبر به آدرس اینترنتی http://www.khaybarco.ir  می باشد  .

 

لیست اقلام مورد تدارک شرکت خیبر به غیر از رنگ و روغن و مواد شیمیایی به شرح لیست قابل مشاهده است که باید اقلام مورد نیاز خود را از لیست استخراج و به صورت ایمیل یا فایل جهت تدارک ارسال فرمائید تا اقدامات لازم پس از هماهنگی های لازم با شما مشتری گرامی صورت پذیرد .

خریدار  :  منظور شخص ثبت کننده سفارش در فروشگاه اینترنتی شرکت خیبر می باشد که اقدام به ثبت سفارش و خرید کالا از این فروشگاه می نماید  .

تحویل گیرنده کالا  :  منظور شخصی است که نام و نشانی آن در تائیدیه فرم نهایی هر سفارش، توسط خریدار نوشته می شود. (این شخص می تواند خود خریدار باشد )

سفارش  :  هر فرآیند که از «انتخاب کالاها و تائید سبد خرید تشکیل شده است»، یک سفارش نامیده می شود  .

پرداخت  :  پرداخت وجه کالاها و هزینه ارسال کالاها (از طریق روش های تعریف شده در فروشگاه اینترنتی شرکت خیبر) در هر سفارش، پرداخت نامیده می شود  .

قوانین  :

1-      کلیه اطلاعات وارد شده در فرم ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی شرکت خیبر می بایست با اطلاعات حقیقی شخص مطابقت داشته باشد. در صورت مشاهده مغایرت اطلاعات خریدار، فروشنده اختیار دارد هرگونه برخورد مقتضی با سفارش، و یا خریدار صورت دهد  .

2-      خریدار موظف است از کلیه اطلاعات محرمانه خود از قبیل شناسه و رمز عبور کارت های خرید اینترنتی خود محافظت نماید تا در اختیار افراد سودجو قرار نگیرند. فروشنده هیچ مسئولیتی در قبال این قبیل اطلاعات محرمانه خریدار ندارد. البته فروشنده حافظ آن دسته از اطلاعات خریدار که در سیستم فروشگاه اینترنتی شرکت خیبر ذخیره شده است اعم از آدرس و شماره تلفن خواهد بود  .

3-      به سفارش هایی که وجه آنها بطور کامل (از طریق روش های موجود پرداخت) پرداخت نشده باشند، ترتیب اثر داده نخواهد شد و تا زمان پرداخت کامل وجه، سفارش مربوطه به نشانی خریدار ارسال نخواهد شد و خریدار تا ۴۸ ساعت پس از ثبت سفارش مهلت دارد وجه سفارش خود را بصورت کامل پرداخت نماید، در غیر اینصورت سفارش مربوطه لغو خواهد شد  .

4-      تحویل گیرنده کالا (و یا نماینده ایشان) باید در هنگام تحویل کالا در محلی که آدرس آن را در فرم اطلاعات مربوط به ثبت سفارش اینترنتی پر کرده است حضور داشته باشد و کالا را شخصا تحویل گیرد. در صورت عدم حضور تحویل گیرنده در محل و یا ممانعت از دریافت کالا، کالای مورد نظر به هیچ عنوان برای بار دوم ارسال نمی گردد و تنها با درخواست رسمی و پرداخت هزینه ارسال مجدد توسط خریدار این امر امکان پذیر خواهد بود  .

5-      فروشنده، هیچ مسئولیتی در قبال خرابی های ناشی از شکستگی کالاها، نقص ظاهری و استفاده نادرست از کالاها ندارد، لذا در هنگام تحویل سفارش نهایت دقت را مبذول فرمائید  .

6-      کلیه کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی شرکت خیبر همگی سالم بوده و قبل از فروش تحت آزمایش قرار گرفته اند. با این وجود خریداران گرامی تا 24 ساعت پس از دریافت کالا مهلت دارند تا عیب احتمالی کالای دریافتی را از طریق تلفن، ایمیل و یا مراجعه حضوری به شرکت خیبر اعلام نمایند (با رعایت قانون شماره 5). در صورت احراز معیوب بودن کالا توسط شرکت خیبر ، هزینه رفع عیب و ارسال مجدد به نشانی اسبق خریدار بر عهده فروشنده است. و در صورت عدم تائید عیب کالا، کلیه هزینه های رفت و برگشت احتمالی کالا بین فروشنده و خریدار بر عهده خریدار خواهد بود. در هرمعامله از راه دور مصرف کننده بايد حداقل 7 روز کاري وقت براي انصراف از قبول خود بدون تحمل جريمه و يا ارائه دليل داشته باشد در زمينه کالا تنها هزينه تحميلي بر مصرف‌کننده، هزينه بازپس فرستادن کالا خواهد بود  .

7-      پس از اعلام عیوب احتمالی کالا از طرف خریدار به فروشنده (طبق قانون شماره 6)، می بایست عیوب ذاتی کالا از طرف فروشنده تائید شود و در صورت تائید، تشریفات لازم برای رفع عیب و یا تعویض و ارسال مجدد توسط فروشنده انجام خواهدشد  .

8-      به هیچ عنوان امکان درخواست ارجاع یا تعویض کالا توسط خریدار و یا تحویل گیرنده کالا امکان پذیر نمی باشد، فلذا لطفا در خرید خود کمال دقت را مبذول فرمائید  .

9-      فروشنده ساعاتی پس از ثبت سفارش و پرداخت کل وجه سفارش توسط خریدار (با استفاده از روش های موجود پرداخت)، کالا یا کالاهای مورد نظر را تحویل واحد ارسال کالا (پیک، شرکت پست، شرکتهای باربری و…) می دهد. لذا فروشنده هیچ مسئولیتی در قبال تاخیر در دریافت سفارش توسط تحویل گیرنده کالا ندارد  .

10-   در صورت عدم موجودی یک کالا، آن کالا از لیست سفارش حذف خواهد شد و الباقی کالاهای موجود در سفارش برای مشتری ارسال خواهد شد و مبلغ پرداخت شده بابت کالای غیر موجود، در حساب بستانکاری مشتری خواهد ماند و در سفارشات بعدی تسویه خواهد گردید. لذا مشتری در صورت تمایل به حذف کل سفارش در صورت عدم وجود یک کالا از لیست سفارش، موظف است این موضوع را در بخش توضیحات «در هنگام ثبت سفارش» قید نماید  .

11-   قيمتي که در هنگام سفارش مشتري در پيش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد  .

12-   در صورتی که محصولی دارای گارانتی باشد در قسمت توضیحات آن درج شده است. عدم قید این مطلب به معنای عدم وجود گارانتی برای محصول مورد نظر است .

13 – کلیه کارشناسان فروش دریایی شرکت خیبر پس از بررسی درخواست شما با شما تماس خواهند گرفت و روند اجرایی و تشریح خرید را به اطلاعات شما خواهند داد در ضمن لیست افراد و کارشناسان بخش بازرگانی در بخش ارتباط با ما سایت شرکت قابل روئیت میباشد .