تقویم
کاتالوگ

Monthly Archives: بهمن ۱۳۹۲

برگزار کننده: اتحادیه مالکان کشتی ایران
تلفن تماس با دبیرخانه: 88871917
نمابر: 88665870
آدرس سایت: www.seaeconomy.org
آدرس ایمیل: info@seaeconomy.org
موضوعات:
ابتکار اتحادیه مالکان کشتی ایران برای افزودن بر جذابیت های سرمایه گذاری در دریا
توضیحات تکمیلی:

اتحادیه مالکان کشتی ایران تصمیم گرفته است برای ترغیب سرمایه گذاران به استفاده از موقعیت های ممتاز دریایی و سواحل کشورمان، جشنواره ای را با عنوان – اقتصاد دریا- برگزار کند. طی این جشنواره به شرکتها و شخصیت هایی که در طول سال، فعالیت های ثمربخش و تأثیرگذاری در حوزه دریا و سواحل کشور انجام داده اند تندیس های افتخار داده خواهد شد. این کار درکنار برنامه هایی که از سوی سازمان بنادر و دریانوردی به منظور قدردانی از دریانوردان و فعالان دریایی کشور انجام می گیرد، تلاش بخش خصوصی است که با عناوین دیگری به اهالی این بخش اختصاص می یابد. اتحادیه گروه بزرگی از کارشناسان برجسته فعالیت های دریایی و اقتصادی کشور را برای تدوین مقررات و آماده کردن مقدمات کار به همکاری دعوت کرده است و کار انتخاب شرکت ها و شخصیت هایی که تندیس های افتخار به آنان تعلق می گیرد به گروه دیگری از کارشناسان با تجربه و دارای صلاحیت در بخش های مرتبط واگذار شده است. در مرحله نخست تندیس ها به 14 شرکت یا شخصیت وابسته به این شرکت ها به دلیل فعالیت های مطرح و تاثیر گذار آنان تعلق می گیرد. هدف اصلی این است که ایران هم برای خود جایزه معتبری در بخش های دریایی داشته باشد ودر سال های بعد این کار از طریق دبیرخانه جشنواره – اقتصاد دریا- انجام خواهد شد تا از راه های گوناگون اعتبار بیشتری کسب کند. همه مخاطبان جشنواره بی تردید با اینجانب و کلیه مدیران و فعالان بخش حمل و نقل دریایی و کشتیرانی هم عقیده هستند که کار انتخاب برترین ها از میان صدها بنگاه با تخصص های متنوع بی نهایت دشوار و گاه نامقدور است و اگر دایره انتخاب به شخصیت های این بخش هم کشیده شود انتخابی از میان ده هزار دریانورد و فعال بخش های دریایی و بندری خواهد بود. بنابراین برای رسیدن به کمال و بهترین انتخاب باید همه فعالان این بخش به یاری برگزارکنندگان جشنواره برخیزند و در انتخاب بهترین ها مشارکت کنند. ما در ابتدای کار فعلا سرگرم تدوین مقررات و راهکارهایی هستیم که ابزارهای مناسب برای انتخاب در هریک از زیربخش ها را در اختیار ما بگذارد و بعد مرحله انتخاب خواهد رسید که آن نیز نیاز به دقتی وافر و تجربه و حوصله ای قابل دارد تا به خوبی به سامان برسد. خلاصه کلام این که مخاطبان سایت ما را تنها نگذارند و بپذیرند که تنها در صورت همراهی و پشتیبانی یکدیگر می توانیم به جایی برسیم که تندیس و لوح تقدیر جشنواره به ابزاری برای رشد و تعالی حمل و نقل دریایی و کشتیرانی کشور عزیزمان مبدل شود.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

طی جلسات این هفته مدیریت عامل شرکت خیبر با واحد های بازرگانی مالی و اداری تبرگزار نمودند و تاکید شد که بایستی در شرایط فعلی و روند رکودی اقتصاد ایران طوری حرکت کرد که روند تجاری شرکت خدشه ای وارد نشود و کلیه واحد ها باید همسو با بخش بازرگانی در صدد افزایش راندمان فعالیت شرکت باشد تا بهترین عملکرد را در سال 1392 ثبت کنیم .

در همین راستا مدیریت عامل اعلام نموده که بخش بازرگانی بایستی برنامه های توسعه ای خود را به منظور توسعه و نفوذ ذر بازارهای متعدد همسو با برنامه های راهبردی شرکت تعیین و هدف گذاری های لازم برای توسعه فعالیت شرکت و افزایش سود آوری شرکت پیش بینی نماید تا بتوانیم برنامه های آتی شرکت را اجرایی نمائیم .

ایشان اعلام نمودن که نیروی انسانی سرمایه های شرکت محسوب میشوند و عملکرد کلی سیستم نشان از عملکرد تک تک بخش ها خواهد بود که گزارشات ارائه شده نشان از حرکت مثبت کلیه بخشهاست اما تا نقطه ایده آل فاصله داریم که با همکاری هم میتوانیم به این امر برسیم .

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

به اطلاع کلیه مشتریان عزیز میرساند که شرکت خیبر در راستای برنامه ریزی های آتی خود در صدد است که فروشگاه مرکزی قطعات یدکی خود را در سه راه آذری بازگشایی نماید و در این رابطه مسئولین این فروشگاه را به عهده آقای حبیب اله محمدی به شماره موبایل 09125601156 قرار داده است جهت اطلاع از این روند میتوانید با ایشان تماس حاصل فرمائید تا اطلاعات تکمیلی در این رابطه را اخذ فرمائید .

ضمنا” اطلاعات تکمیلی و تلفنهای فروشگاه مرکزی متعاقبا” اعلام خواهد شد .

با تشکر روابط عمومی شرکت خیبر

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes