تقویم
کاتالوگ

Monthly Archives: فروردین ۱۳۹۳

جناب آقای سید غفار میرآقارضا خانی با نهایت تاسف ، درگذشت خواهر گرامیتان را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای آن مرحومه علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی و طول عمر با عزت آرزومندیم.

از طرف :

مدیریت عامل شرکت خیبر

مدیر و کارکنان بخش اداری

معاون و همکاران بخش بازرگانی

دفتر حراست

روابط عمومی شرکت خیبر

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
قدردانی شورای اسلامی کار و کارکنان شرکت خیبر از مدیریت ارشد کشتیرانی

در پی مساعدت و دستور آقای داجمر رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران جهت تعیین تکلیف سهام ترجیحی کارکنان، شورای اسلامی کار و جمعی از کارکنان شرکت خیبر طی نامه‌ای مراتب تشکر و قدردانی خود را اعلام کردند.

متن این لوح تقدیر به شرح ذیل است:
جناب آقای محمدحسین داجمر
رئیس محترم هیئت مدیره و مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

در فصل تسبیح آفرینش و قنوت درختان به تمنای آسمان و دست‌های خورشید به ذکر یا مقلب القلوب و الابصار… بسی خشنودیم که به حول و قوه الهی و به پاس اهتمام ویژه و اقدام متقن حضرتعالی در جهت اعطای سهام ترجیحی کارکنان شرکت خیبر به شکرانه ارج و اجراین حرکت پر بار و ماندگار و بروز و ظهور آثار ارزنده آن، در کمال ادب و احترام از آن جناب، کلیه اعضاء محترم هیئت مدیره قبلی، فعلی و مدیریت محترم عامل شرکت، صمیمانه و خالصانه تشکر و قدردانی می‌نماییم.
از حضرت باری تعالی مزید  استمرار توفیقات جنابعالی را تحت توجهات امام عصر (عج) مسئلت داریم.

شورای اسلامی کار و کارکنان شرکت خیبر

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

از کلیه همکاران عزیز که علاقه مند هستند از اطلاعات بروز کشتیرانی جمهوری سالامی ایران با خبر باشند تقاضا میشوند با استفاده از بخش ثبت نام اقدامبه ثبت اطلاعات فرد خود در سامانه مذکور نمایند تا پس از تائید مسئولین مروبطه دسترسی به سایت برای آنها فعال شود . قبلا از همکاری شما کمال تشکر را داریم .

آدرس سایت

ضمنا” در سایت نظر سنجی قرار داده شده است که کلیه همکاران در صورت عضویت در سایت میتوانند نظر فردی خود را ثبت نمایند .

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes