تقویم
کاتالوگ

Monthly Archives: تیر ۱۳۹۴

به گزارش خبرنگار ما، مراسم فینال این مسابقات همزمان با شب میلاد با سعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) با حضور آقای محمد حسین داجمر رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، معاون پشتیبانی و سرمایه انسانی ، تعدادی از مدیران عامل گروه کشتیرانی و جمعی از کارکنان و خانواده های آنان در تاریخ 10 تیرماه جاری  در مجموعه ورزشی شیان برگزار شد.
در این مراسم آقای فیروزی رئیس اداره تربیت بدنی کشتیرانی طی سخنانی جزئیات برگزاری مسابقات جام رمضان سال 94 را تشریح کرد و گفت: این مسابقات از تاریخ 28 خردادماه جاری آغاز شد که 13 تیم در چهار گروه به رقابت پرداختند.
در گروه اول تیم های کشتیرانی جنوب – خط ایران ، شرکت خیبر و اداری مالی هلدینگ و در گروه دوم تیم های شرکت حملو نقل ترکیبی کشتیرانی ، شعله شمیران و مدیریت کشتی و در گروه سوم تیم های کشتیرانی والفجر،  مؤسسه خدمات رفاهی کشتیرانی و  معاونت فنی بازرگانی و در گروه چهارم  تیم های شهدای کشتیرانی، هنرمندان، توسعه فناوری اطلاعات دریایی کشتیرانی و شرکت سوخت رسانی ستاره قشم  شرکت داشتند که پس از برگزاری 19مسابقه در دور اول و دوم  مسابقات، نهایتاً تیم های کشتیرانی جنوب – خط ایران، شعله شمیران، مؤسسه خدمات رفاهی کشتیرانی و  شهدای کشتیرانی به دوره نیمه نهایی صعود کردند.
وی افزود: در نیمه نهایی تیمهای شهدای کشتیرانی و شعله شمیران  با غلبه بر حریفان به فینال مسابقات راه یافتند. ردهبندی مسابقات را نیز تیمهای مؤسسه خدمات رفاهی کشتیرانی و کشتیرانی جنوب – خط ایران برگزار کردند که تیم کشتیرانی جنوب – خط ایران با غلبه بر حریف به مقام سوم نائل آمد و بازی نهایی را تیمهای  شهدای کشتیرانی و شعله شمیران برگزار کردند که تیم شعله شمیران با غلبه بر حریف به مقام قهرمانی رسید و تیم شهدای کشتیرانی مقام دوم را کسب کرد. در این دوره از مسابقات جمعاً 217 گل به ثمر رسید.
وی ضمن تشکر  از داوران رسمی کشور که  داوری این دوره از مسابقات فوتسال جام رمضان را بر عهده داشتند. یادآور شد: هدف از برگزاری این مسابقات ایجاد همدلی، همزبانی، دوستی و مودت هر چه بیشتر فیمابین کارکنان گروه کشتیرانی است که جا دارد از حسن مدیریت جناب آقای داجمر رئیس  محترم هیئت مدیره و مدیرعامل کشتیرانی در ایجاد چنین فضای مفرح ورزشی و حمایتهای بیدریغ از ورزش کارکنان گروه کشتیرانی تقدیر و تشکر ویژهای داشته باشم و پیروزی، بهروزی و موفقیتهای روز افزون ایشان را از درگاه خداوند بزرگ مسئلت نمایم.
وی همچنین از زحمات، رهنمودها، پیگیریها و مساعدتهای جناب آقای تقوی معاون محترم  پشتیبانی و سرمایه انسانی، جناب آقای پرسان مدیرعامل محترم مؤسسه خدمات رفاهی کشتیرانی، امور پشتیبانی، دفتر روابط عمومی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و پزشک حاضر در این دوره از مسابقات تشکر و قدردانی کرد.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes