تقویم
کاتالوگ

Monthly Archives: مرداد ۱۳۹۶

((آگهی مناقصه عمومی))

شرکت خیبر درنظر دارد تا یک فروند شناور بامشخصات مندرج در فرم شرایط عمومی شرکت در مناقصه را از طریق برگزاری مناقصه عمومی اجاره نماید . لذا مالکین شناور می توانند از تاریخ نشر این آگهی جهت دریافت فرم های مربوط به شرکت در مناقصه و کسب اطلاعات بیشتر به نشانی:  بندر عباس- کیلومتر ۸ جاده اسکله شهید رجایی- نرسیده به توانیر- جنب انبار تاجیک شعبه شرکت خیبر مراجعه نموده یا باشماره تلفن ۷-۶-۴-۰۷۶۳۳۳۷۹۴۵۳ -۰۹۱۷۳۵۹۰۰۴۰ (آقای قهرمانی) تماس حاصل نمایند.

 

 

5.00 avg. rating (94% score) - 1 vote

به اطلاع کلیه مشتریان عزیز میرساند که با توجه به رسالت شرکت خیبر و برنامه ریزی های مدون در خصوص افزایش توانمندی شرکت های فعال در حوزه زنجیره تامین صنعت دریایی و همچنین تامین ملزومات مورد نیاز کشتی ها از منایع داخلی . مدیران ارشد شرکت خیبر با تعریف یک چشم انداز قابل دست یافتنی و همسو با نگاه دیگر هدفگذاران صنایع دریایی بر آن داشتتند که با ایجاد یک فروشگاه اینترنتی برای فروش ملزومات و قطعات دریایی سطح قابل قبولی از اطلاعات را در دسترس عموم قرار دهند تا توجه بیشتری به تنوع ملزومات و قطعات مصرفی در حوزه دریا صورت بگیرد .

شرکت خیبر با هدف حضور فعالتر در فضای مجازی و همچنین جذب نگاه شرکتهای دانش بنیان به داخلی سازی قطعات ، اقدام به طراحی یک فروشگاه اینترنتی نموده است که  این فروشگاه اینترنتی در حاضر حاضر در حال گذراندن تست های نهایی است و در آینده نزدیک با حضور مدیر عامل شرکت خیبر رونمایی خواهد شد .

اطلاعات تمکیلی متعاقبا” از همین سایت به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید .

روابط عمومی شرکت خیبر

 

2.00 avg. rating (64% score) - 1 vote

سروران گرامی

با سلام

احتراما” به پیوست فرم پیشنهاد قیمت مزایده شماره ۲-۹۶ و شرایط عمومی شرکت در مزایده و شش گروه قطعات جهت شرکت در مزایده فروش قطعات تنظیم شده است . افراد و شرکتهایی که تمایل به شرکت در مزایده دارند با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۳۹۷۶۰۰ و یا همراه ۰۹۱۲۵۶۰۱۱۵۶ تماس حاصل فرمایید .

با تشکر

فروشگاه مرکزی شرکت خیبر

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

به اطلاع کلیه مشتریان عزیز میرساند شرکت خیبر بر اساس رسالت خدمت رسانی و همسو با رعایت اصول و استاندارد های تدارکات دریایی اقدام به ثبت اطلاعات خود در موسسه ایمپا نموده است که با توجه به روند تحریم ها این مجموعه از اعلام این شرکت در لیست خود امتنا می نمود که با پیگیری مسئولین ارشد شرکت خیبر طی روز های گذشته به این مهم دست پیدا کرده ایم .  این شرکت به عنوان اولین شرکت تدارکاتی ملزوماتی در ایران ، در دورۀ پسابرجام موفق به دریافت گواهی نامه عضویت در مؤسسه ایمپا شده است .
شایان ذکر است مؤسسه ایمپا(اتحادیه بین‌المللی راهنمایان) در کشور انگلستان فعالیت دارد.

 

 

5.00 avg. rating (94% score) - 1 vote